Dla Kontrahentów

Jako Grupa Producentów “Agros Spółka z o.o.” zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją świeżych warzyw na rynek krajowy oraz zagraniczny.

null

Zasięg grupy:

Obsługujemy klientów z terenu całej Polski oraz eksportujemy Nasze warzywa za granicę. Dostarczamy świeże warzywa przeznaczone zarówno do przetwórstwa, jak i do sieci.
null

Transport i logistyka:

Grupa Producentów Agros Spółka z o.o. korzysta z profesjonalnych usług transportowych.
Współpracujemy tylko ze  sprawdzonymi firmami transportowymi, dzięki temu mamy pewność, że nasze warzywa przewożone są w odpowiednich warunkach i trafią do Państwa zachowując swoją jakość i świeżość.
null

Świeże warzywa przez cały rok:

Posiadanie przez Grupę Producentów Agros Sp. z o.o. własnej chłodni umożliwia prawidłowe przygotowanie owoców i warzyw do sprzedaży oraz magazynowanie ich w odpowiednich warunkach. Dzięki temu możemy oferować świeże warzywa praktycznie przez cały rok! Wydajność technologiczna firmy gwarantuje długoterminowe przechowywanie świeżych warzyw i ich stałą dostępność przez dwanaście miesięcy w roku,bez generowania większych strat przechowalniczych.

Zgodnie z wymogami krajowymi i unijnymi każda poszczególna komora została wyposażona w niezależny sterownik do utrzymywania stałej temperatury odpowiedniej dla każdego typu warzywa. Dodatkowo w każdej z komór zaimplementowane są czujniki temperatury i wilgotności, dzięki temu cały czas temperatura jest pod stabilną kontrolą.

Dowiedz się więcej o Nas

Grupa Producentów AGROS sp. z o.o. została założona przez 6 rolników producentów z terenu Kujaw jako grupa producentów owoców i warzyw. Członkowie grupy zajmują się uprawą warzyw na Kujawach od ponad 30 lat, posiadają więc duże doświadczenie w ich produkcji.

Kontakt

Cieślin 51, 88-100 Inowrocław

Telefon: +48 512 292 397

biuro.agros@gs-agros.com

NIP: 5562661784

REGON: 340464800

KRS: 0000308369

BDO: 000021807

Wpisana do KRS w Bydgoszczy: Cieślin 51, 88-100 Inowrocław. Wysokość kapitału zakładowego spółki to 2.100.000 zł.

EnglishGermanPolishSpanishUkrainian