Dane Spółki

Grupa producentów “AGROS” Spółka z o.o.

  • Tel. kom. +48 604 163 114
  • Tel. +48 52 351 50 52
  • Fax. +48 52 357 66 97
  • biuro.agros@gs-agros.com
  • Cieślin 51, 88-100 Inowrocław
NIP: 556-266-17-84 NIP EU: PL5562661784 KRS: 0000308369 BDO: 000021807

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Nikodem Strychalski
Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży
E: nikodem.strychalski@gs-agros.com
T: +48 572 295 417

Iwona Lasecka
Kierownik ds. kluczowego klienta
E: Iwona.Lasecka@GS-agros.com
T: +48 512 292 443

Olga Rygielska
Kierownik ds. kluczowego klienta
E: olga.rygielska@gs-agros.com
T: + 48 507 776 673

DZIAŁ ZAKUPÓW

Zbigniew Zabłocki
Kierownik ds. kluczowego klienta
E: Zbigniew.Zablocki@GS-Fresh.com
T: + 48 507 837 619

MARKETING I REKLAMA

Natalia Łowicka-Złotowska
Konsultant ds. marketingu i reklamy
E: natalia.lowicka-zlotowska@gs-agros.com

DZIAŁ HR – REKRUTACJA

Anastasiia Bielova
Kierownik ds personalnych
E: anastasiia.bielova@gs-agros.com
T: +48 507 776 729

 

Agnieszka Święcicka
Specjalista ds. zasobów ludzkich
E: agnieszka.swiecicka@gs-agros.com
T: + 48 572 168 722

DZIAŁ JAKOŚCI

Małgorzata Rosikiewicz-Wiankowska
Kierownik ds. kontroli i zapewnienia jakości
E: malgorzata.rosikiewicz@gs-agros.com
T: + 48 503 480 209

LOGISTYKA

Katarzyna Luberda
Specjalista ds. logistyki
E: katarzyna.luberda@gs-agros.com

Dariusz Domański
Specjalista ds. logistyki
E: darek.domanski@gs-agros.com

EnglishGermanPolishRussianSpanish