O Nas

Jako Grupa Producentów “Agros Spółka z o.o.” zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją świeżych warzyw na rynek krajowy oraz zagraniczny.

null

Siedziba Grupy

Siedziba znajduje się w województwie kujawsko – pomorskim, w powiecie inowrocławskim w
miejscowości Cieślin.
null

Historia

Grupa Producentów AGROS sp. z o.o. została założona przez 6 rolników producentów z terenu Kujaw. Członkowie grupy zajmują się uprawą warzyw na Kujawach od ponad 30 lat, posiadają więc duże doświadczenie w ich produkcji.
null

Wyjątkowy region

Ziemia kujawska jest niezwykle urodzajną ziemią. Panuje tu wyższa kultura rolna niż w innych regionach Polski. Region kujawski już przed 20 laty wyróżniał się w kraju większą ilością gospodarstw indywidualnych, zarówno co do powierzchni gospodarstw jak i wielkości ich produkcji.
null

Inwestycje

Wsparcie unijne pozwoliło Grupie na realizacji inwestycji polegających na zakupie nieruchomości o łącznej powierzchni 53.418 m2, na których wybudowano nowoczesne przechowalnie warzyw o powierzchni 15 tys. m2 wraz pełnym wyposażeniem i infrastrukturą.
null

Nowoczesne przechowalnie

Posiadamy przechowalnie wyposażone w nowoczesne komory przechowalnicze co minimalizuje straty w przechowywanych warzywach. Nowoczesne maszyny sortująco – czyszcząco – pakujące pozwalają na przygotowanie towaru według wymagań odbiorcy. Specjalistyczny system chłodzenia umożliwia skrócenie czasu magazynowania do minimum. Wszystko to sprawia, że nasze warzywa dłużej zachowują jakość i świeżość.
null

Transport i logistyka

Posiadane przez nas środki transportu oraz skrzynio-palet pozwalają nam na uniezależnienie się od konieczności oczekiwania na specjalistyczny transport. Dbamy o to, żeby czas jaki mija od zbioru do dostarczenia produktu był najkrótszy.
EnglishGermanPolishSpanishUkrainian